WYDARZENIA

NIESAMOWITE WŁAŚCIWOŚCI GOLONKI

Najlepsze lekarstwo dla stawów

Większość osób uważa, że golonka to tłuste i niezdrowe mięso. Nic bardziej mylnego! Jest to najlepsze naturalne lekarstwo dla naszych stawów i nie tylko. Skóra wieprzowa zawiera bowiem kolagen i elastynę, które pomagają na zwyrodnienia stawów i regenerację naskórka.

Warto wiedzieć, że kolagen jest mocno zaniedbywaną substancją w naszym organizmie, podczas gdy występuje we wszystkich organach stanowiąc m.in. 90% gałki ocznej, 40% mięśnia sercowego, 60% wątroby i jest jedną ze składowych naszych kości.

Co istotne kaloryczność golonki też jest cenna dla organizmu i nie dopuszcza do napięcia mięśni szkieletowych. Golonka jest również bogatym źródłem żelaza oraz witamin z grupy B, wpływających między innymi na prawidłowy metabolizm węglowodanów.

Wolno gotowana golonka sous vide naszej firmy to wyjście naprzeciw potrzebom osób, które świadomie dokonują wyborów kulinarnych, chcą żywić się zdrowo i wiedzą, co jest najlepszym źródłem witamin i minerałów. Przygotowaliśmy produkt, który łatwo i szybko można odgrzać w dowolny sposób, zapewniając sobie dzięki temu przynajmniej dwa razy w miesiącu odpowiednią dawkę naturalnego kolagenu.

Golonkę sous vide można podgrzać poprzez włożenie mięsa w opakowaniu do gorącej wody na 10-15 minut nie dopuszczając do wrzenia. Dobrze jest zrównoważyć ją warzywami i należy podawać ze sporą ilością chrzanu, który ma właściwości przeciwreumatyczne, pomaga trawić, reguluje soki trawienne i ułatwia  przyswajanie.