WYDARZENIA

Oferta cateringu na Święta 2019

Mniej czasu w kuchni, więcej dla rodziny!


Święta to jeden z najpiękniejszych i najbardziej radosnych okresów w roku. Powinien być spędzony w spokojnej, rodzinnej atmosferze, przy świątecznym stole pełnym pysznych, tradycyjnych  potraw. Jednak co roku poświęcamy ogrom czasu na przygotowania—sprzątanie, gotowanie i kupowanie prezentów. Ilość pracy i czasu, którą trzeba poświęcić, a także nerwów, które temu towarzyszą, nierzadko niszczy ducha świąt i powoduje, że do stołu, będąc gospodarzami, siadamy po prostu zmęczeni.


Jak przygotować obiad świąteczny szybko i przyjemnie? Co zrobić, żeby spędzić jak najmniej czasu w kuchni? Czy są sposoby na szybką Wigilię?


Odpowiedzią na te pytania jest nasza specjalna oferta cateringu na święta! Stworzyliśmy ją właśnie po to, aby uprzyjemnić naszym klientom czas przygotowań.


W Raz na Wozie co roku tworzymy wyjątkową propozycję dań świątecznych, które uświetnią rodzinne spotkania. W tym roku w ramach tradycyjnych potraw znajdą się: zupa grzybowa, czerwony barszcz, pierogi z kapustą i grzybami leśnymi czy też kapusta z grochem. Wielbicielom ryb na pewno przypadnie do gustu karp smażony lub przygotowany po żydowsku z rodzynkami i migdałami, śledzie w oleju czy też ryba po grecku. Natomiast dla prawdziwych smakoszy, którzy lubią nieoczywiste połączenia proponujemy roladę łososiowo-szpinakową, świąteczny bigos z suszonymi śliwkami i winem czy też okonia w cieście.


U nas każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy do składania zamówień do 18.12.2019 r.


Wesołych Świąt!