WYDARZENIA

Sok czy lekarstwo?

Wyjątkowe działanie buraka kiszonego


Sok z buraka Raz na Wozie to wyjątkowy produkt. Jest on poddany procesowi naturalnego kwaszenia, a następnie tłoczony. Sok można kupić w specjalnie dostosowanych workach o pojemności 3 l, które są hermetyczne i zaopatrzone w kranik, dzięki czemu powietrze nie dostaje się do środka, co wpływa na trwałość produktu. Receptura naszego soku z buraka została opracowana bardzo dokładnie i skrupulatnie z naciskiem na zdrowotny charakter napoju.

Wśród nich znalazły się: Jabłko, które, chroni przed zaparciami, wzmacnia zęby i ułatwia odchudzanie. Dzięki zawartości błonnika zmniejsza też wchłanianie cholesterolu, a dzięki temu skutecznie zapobiega miażdżycy i chroni przed zawałem.
Drugi składnik to Seler—dostarcza witamin i przyspiesza metabolizm. Jest mało kaloryczny, oczyszcza organizm z toksyn, ma działanie przeciw -zapalne, przeciwbólowe i moczopędne. Wspomaga układ odpornościowy, pokarmowy, przyspiesza przemianę materii i polepsza pracę serca.
Niezwykle ważny w składzie Imbir działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwpasożytniczo i przeciwutleniająco. To skuteczny środek przeciwwymiotny, łagodzi mdłości, ułatwia trawienie i leczy migreny. Imbir pomaga też przy bólu gardła oraz wspomaga leczenie zapalenia oskrzeli i płuc. Ponadto zawiera substancje zwalczające komórki rakowe oraz te, które mogą zapobiec powstawaniu raka.
I ostatni składnik - Czosnek jest naturalnym antybiotykiem, hamuje rozwój bakterii, zwalcza infekcje, obniża ciśnienie krwi. Ma właściwości przeciwzakrzepowe podobne do aspiryny i działa na śródbłonek naczyniowy, powodując rozkurcz naczyń krwionośnych, co w efekcie może zapobiec zawałowi serca i udarowi mózgu.