WYDARZENIA

Święto Zalewajki 2018

ZAPRASZAMY 1 LIPCA O 12:00!

Z nieukrywaną radością mamy przyjemność ogłosić kolejną edycję Święta Zalewajki, która odbędzie się już 1 lipca 2018 r. w firmowych ogrodach Inter Solar w Buczku.

Tradycyjnie spotykamy się w plenerze w pierwszą niedzielę lipca, aby odbyć coroczną imprezę dla wielbicieli kuchnii regionu i osób lubujących się w swojskich klimatach. Podczas imprezy każdy uczestnik związany z turystyką, muzyką i sztuką, znajdzie coś dla siebie. Jest to wspaniała możliwość spotkania z producentami wyrobów naturalnych i innych z okolic Łodzi.

Podczas spotkania co roku odbędzie się jak zawsze degustacja zalewajki, występy artystów oraz inne liczne konkursy. Jak zawsze upieczemy również byka w całości, co jest wyjątkową atrakcją ze względu na jej unikatowość – jako jedyni w Polsce posiadamy technologię, która na to pozwala. W zeszłorocznej edycji udział wzięło ok. 30 firm, a na wydarzeniu pojawiło się ponad 1000 osób.

Impreza ma charakter otwarty, więc zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia czasu wspólnie, na łonie natury w miłym towarzystwie, przy dobrym jedzeniu :)

Start o 12:00.

PROGRAM:
Rozpoczęcie imprezy
Oficjalne powitanie 
Comic Tomik - Program dla dzieci
Konkurs znawcy wystawców
Pokaz Iluzji - Paulo Janussi — Program dla dzieci
W kontuszu i z humorem - recital muzyczny
Uczta z Byka
W kontuszu i z humorem
Konkurs znawcy wystawców
Recital Dariusza Stachury
Radio Luksemburg "na żywo" - Rewia Przebojów lat 70 i 80-tych