Usługi cateringowe indywidualne

WESELA

Spędź najważniejszy dzień w swoim życiu wśród najbliższych, przy wspaniałym jedzeniu i urokliwym miejscu. Nasza firma oferuje catering na wesela zarówno zewnętrzny, jak i organizację spotkania w naszej siedzibie w Buczku k/Brzezin. Wesele w ogrodzie to wspaniała alternatywa dla dusznych sal latem, a pięknie udekorowana sala idealnym miejscem na kameralne wesele zimą.
Od niedawna w naszej ofercie są również dostępne wesela tematyczne, a m.in. wiejsko - czarodziejsko i wesele dworskie.

IMPREZY PLENEROWE

Piękny ogród sprzyja w organizacji imprez plenerowych. Od lat w naszej siedzibie organizowane są eventy na świeżym powietrzu. Festiwale, spotkania towarzyskie i rodzinne, integracje. Namioty i zadaszenia idealnie sprawdzają się, aby osłonić od słońca, czy deszczu. Dodatkową atrakcją może być pieczenie byka w całości, które wykonujemy jako jedyna firma w Polsce.

KOMUNIE I CHRZCINY

Przyjęcie komunijne lub chrzciny na świeżym powietrzu to idealny wybór, który zagwarantuje możliwość zabawy dzieciom i chwilę wytchnienia dorosłym. Podobnie, jak w przypadku wesel, organizujemy takie spotkania również w Buczku, w naszej siedzibie oraz w Karczmie Raz na Wozie przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 11. Na życzenie klienta, możemy również dostarczyć catering w wybrane miejsce.