WYDARZENIA

Oferta cateringu na Święta 2021

Spraw, aby te Święta były wyjątkowe!


Święta to jeden z najpiękniejszych i najbardziej radosnych okresów w roku. Powinien być spędzony w spokojnej, rodzinnej atmosferze, przy świątecznym stole pełnym pysznych, tradycyjnych  potraw. Tym bardziej warto wobec tego zadbać o tradycje, miłą atmosferę i pyszne jedzenie. Zadbać o to, aby był to czas, w którym wszyscy poczujemy się dobrze!


Jeśli nie macie czasu lub chęci, żeby spędzić dużo czasu na przygotowaniach, jeśli chcecie, aby przygotowanie obiadu świątecznego było szybkie i przyjemne - mamy dla Was idealne rozwiązanie!


Naszą specjalną ofertę cateringu na święta! Stworzyliśmy ją właśnie po to, aby uprzyjemnić naszym klientom czas przygotowań.


W Raz na Wozie co roku tworzymy wyjątkową propozycję dań świątecznych, które uświetnią rodzinne spotkania. W tym roku w ramach tradycyjnych potraw znajdą się: zupa grzybowa, czerwony barszcz, pierogi z kapustą i pieczarkami  czy też kapusta z grochem. Wielbicielom ryb na pewno przypadnie do gustu smażona miruna, śledzie w oleju, a dla prawdziwych smakoszy proponujemy roladę ze śliwką, świąteczny bigos staropolski czy też kaczkę faszerowaną.


U nas każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy do składania zamówień do 16.12.2021 r. na adres e-mail: e.dziedzic@intersolar.com.pl


Wesołych Świąt!