WYDARZENIA

Sok czy lekarstwo?

Wyjątkowe działanie buraka kiszonego

Sok z buraka Raz na Wozie to wyjątkowy produkt. Jest on poddany procesowi naturalnego kwaszenia, a następnie tłoczony. Sok można kupić w specjalnie dostosowanych workach o pojemności 3 l, które są hermetyczne i zaopatrzone w kranik, dzięki czemu powietrze nie dostaje się do środka, co wpływa na trwałość produktu. Receptura naszego soku z buraka została opracowana bardzo dokładnie i skrupulatnie z naciskiem na zdrowotny charakter napoju.

Najnowsze badania dowodzą, że burak wpływa nie tylko na nasze samopoczucie fizyczne, ale również emocjonalne. Betaina, kwas foliowy czy też tryptofan są substancjami stosowanymi przy leczeniu depresji ze względu na ich działanie relaksujące i uspokajające.

Co zawiera burak?

- Witaminy A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, C,
- Pierwiastki: żelazo, potas (tylko 2 buraki to aż 528mg potasu!), magnez, wapń, fosfor, miedź, chlor, fluor, cynk, bor, lit, molibden, sód, mangan, kobalt oraz bardzo rzadkie pierwiastki jak rubid i cez,
- Ponadto zawiera błonnik, cukry, białka, bioflawonidy, karoten, betaninę, mnóstwo kwasu foliowego, kwas jabłkowy, cytrynowy, szczawiowy, antocyjany.

Pomaga m.in. przy:

Nowotworach—najskuteczniejsze warzywo w walce z rakiem.
Anemii— najlepsze źródło żelaza.
Problemach żołądkowych- najbardziej efektywny sposób na zgagę i zaparcia.

Wśród pozostałych składników znajdują się:

Jabłko, które, chroni przed zaparciami, wzmacnia zęby i ułatwia odchudzanie. Dzięki zawartości błonnika zmniejsza też wchłanianie cholesterolu, a dzięki temu skutecznie zapobiega miażdżycy i chroni przed zawałem.

Drugi składnik to Seler—dostarcza witamin i przyspiesza metabolizm. Jest mało kaloryczny, oczyszcza organizm z toksyn, ma działanie przeciw -zapalne, przeciwbólowe i moczopędne. Wspomaga układ odpornościowy, pokarmowy, przyspiesza przemianę materii i polepsza pracę serca.

Niezwykle ważny w składzie Imbir działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo, przeciwpasożytniczo i przeciwutleniająco. To skuteczny środek przeciwwymiotny, łagodzi mdłości, ułatwia trawienie i leczy migreny. Imbir pomaga też przy bólu gardła oraz wspomaga leczenie zapalenia oskrzeli i płuc. Ponadto zawiera substancje zwalczające komórki rakowe oraz te, które mogą zapobiec powstawaniu raka.

I ostatni składnik - Czosnek jest naturalnym antybiotykiem, hamuje rozwój bakterii, zwalcza infekcje, obniża ciśnienie krwi. Ma właściwości przeciwzakrzepowe podobne do aspiryny i działa na śródbłonek naczyniowy, powodując rozkurcz naczyń krwionośnych, co w efekcie może zapobiec zawałowi serca i udarowi mózgu.

Sok można zamówić obecnie w ramach akcji dostaw do domu: https://intersolar.com.pl/zamowienia-do-domu/