Usługi cateringowe firmowe

BANKIETY

Raz na Wozie to profesjonaliści w branży kulinarnej. Z powodzeniem zajmujemy się obsługą gastronomiczną oraz cateringiem. Zapewniamy niezapomniane wrażenia smakowe – prawdziwą ucztę dla smakoszy oraz niepowtarzalny zestaw kulinarnych niespodzianek.

Organizujemy imprezy dla firm i osób indywidualnych z pełną obsługą cateringową i kelnerską zarówno w naszych lokalach, jak i lokalach wskazanych przez klientów. Na życzenie dostarczamy także pełne wyposażenie wraz z zastawą stołową. Do Państwa dyspozycji oddajemy miłą i profesjonalną obsługę kelnerską. Jeśli chcą Państwo zarezerwować salę lub zamówić catering na własną imprezę, zapraszamy do kontaktu.

IMPREZY PLENEROWE

Piękny ogród sprzyja w organizacji imprez plenerowych. Od lat w naszej siedzibie organizowane są eventy na świeżym powietrzu. Festiwale, spotkania towarzyskie i rodzinne, integracje. Namioty i zadaszenia idealnie sprawdzają się, aby osłonić od słońca, czy deszczu. Dodatkową atrakcją może być pieczenie byka w całości, które wykonujemy jako jedyna firma w Polsce.

Dysponujemy pięknie zagospodarowanym ogrodem, z całorocznymi namiotami na 270 i 300 osób, zadaszeniami, miejscami parkingowymi (na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, 20km od Łodzi, w miejscowości Buczek). W naszym ogrodzie możemy ugościć nawet 2 tysiące osób. W tym właśnie miejscu organizujemy wyjątkową imprezę jaką jest „Bycza Biesiada” – dla tych, którzy poszukują nietypowych, nietuzinkowych pomysłów, bez względu na porę roku. Zainteresowanych tą ofertą zapraszamy do kontaktu. W naszym obiekcie (Buczek 26) dysponujemy również salą na 50 osób i miejscami noclegowymi (30-35osób).

INTEGRACJE FIRMOWE

Integracja "pod chmurką", na świeżym powietrzu to świetny pomysł na ciepłe dni. W namiotach poza cateringiem, można zorganizować szkolenia, a na zewnątrz gry zespołowe, które na pewno przyczynią się do wzmocnienia więzi między pracownikami.

Oddajemy do Państwa dyspozycji również:
– Karczmę „Raz na wozie” w Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 11