Usługi cateringowe indywidualne

WESELA

Spędź najważniejszy dzień w swoim życiu wśród najbliższych, przy wspaniałym jedzeniu i urokliwym miejscu. Nasza firma oferuje catering na wesela zarówno zewnętrzny, jak i organizację spotkania w naszej siedzibie w Buczku k/Brzezin. Wesele w ogrodzie to wspaniała alternatywa dla dusznych sal latem, a pięknie udekorowana sala idealnym miejscem na kameralne wesele zimą.
Od niedawna w naszej ofercie są również dostępne wesela tematyczne, a m.in. wiejsko - czarodziejsko i wesele dworskie.

IMPREZY PLENEROWE

Piękny ogród sprzyja w organizacji imprez plenerowych. Od lat w naszej siedzibie organizowane są eventy na świeżym powietrzu. Festiwale, spotkania towarzyskie i rodzinne, integracje. Namioty i zadaszenia idealnie sprawdzają się, aby osłonić od słońca, czy deszczu. Dodatkową atrakcją może być pieczenie byka w całości, które wykonujemy jako jedyna firma w Polsce.

Dysponujemy pięknie zagospodarowanym ogrodem, z całorocznymi namiotami na 270 i 300 osób, zadaszeniami, miejscami parkingowymi (na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, 20km od Łodzi, w miejscowości Buczek). W naszym ogrodzie możemy ugościć nawet 2 tysiące osób. W tym właśnie miejscu organizujemy wyjątkową imprezę jaką jest „Bycza Biesiada” – dla tych, którzy poszukują nietypowych, nietuzinkowych pomysłów, bez względu na porę roku. Zainteresowanych tą ofertą zapraszamy do kontaktu. W naszym obiekcie (Buczek 26) dysponujemy również salą na 50 osób i miejscami noclegowymi (30-35osób).

KOMUNIE I CHRZCINY

Przyjęcie komunijne lub chrzciny na świeżym powietrzu to idealny wybór, który zagwarantuje możliwość zabawy dzieciom i chwilę wytchnienia dorosłym. Podobnie, jak w przypadku wesel, organizujemy takie spotkania również w Buczku, w naszej siedzibie oraz w Karczmie Raz na Wozie przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 11. Na życzenie klienta, możemy również dostarczyć catering w wybrane miejsce.