WYDARZENIA

Wielkanoc

Oferta wielkanocna

Drodzy klienci,

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Najwyższy czas zaplanować świąteczne menu. Jak co roku przygotowaliśmy specjalną ofertę prawdziwych, polskich, smacznych dań, które podkreślą w pozytywny sposób wyjątkowość tych nadzwyczajnych świąt :)

Zapytania prosimy kierować na maila: e.dziedzic@intersolar.com.pl


ŚNIADANIE WIELKANOCNE:


Podstawa wielkanocnego stołu, czyli tradycyjnie pieczone pasztety i rolady. Dla tradycjonalistów nie zabrakło pasztetu z dziczyzną czy też z gęsimi wątróbkami. Dla smakoszy lubiących połączenie mięsa z owocami proponujemy roladę drobiową z koperkiem i rodzynkami. A dla wielbicieli ryb - roladę łososiowo - szpinakową - rozpływa się w ustach!


OBIAD WIELKANOCNY:


To oczywiście żurek wielkanocny na boczku wędzonym! Dla tych, co nie przepadają proponujemy barszcz czerwony, a z nowości krem z białych warzyw. Na drugie danie coś naprawdę wyjątkowego - kaczka lub kurczak w całości pieczone z farszem i z różnymi dodatkami. Poza tym w ofercie udka faszerowane, kotlety de volaille czy też strogonow z polędwicy wieprzowej. Szczególnie polecamy naszą specjalność - golonkę w sosie własnym lub w warzywach! :)Zamówienia przyjmujemy do 20.03.2024 r. Zapytania prosimy kierować na maila: e.dziedzic@intersolar.com.pl