WYDARZENIA

Wielkanoc

Oferta wielkanocna

Drodzy klienci,

Wielkanoc w tym roku, podobnie jak w poprzednim, będziemy spędzać raczej w mniejszym, rodzinnym gronie. Tym bardziej warto zadbać o atmosferę i pyszne jedzenie! Jak co roku przygotowaliśmy specjalną ofertę prawdziwych, polskich, smacznych dań, które podkreślą w pozytywny sposób wyjątkowość tych niezwyczajnych świąt :)

Zapytania prosimy kierować na maila: e.dziedzic@intersolar.com.pl


ŚNIADANIE WIELKANOCNE:


Podstawa wielkanocnego stołu, czyli tradycyjnie pieczone pasztety i rolady. Dla tradycjonalistów nie zabrakło pasztetu z dziczyzną czy też z gęsimi wątróbkami. Dla smakoszy lubiących połączenie mięsa z owocami proponujemy rolady drobiowe - ze śliwką lub z koperkiem i rodzynkami. A dla wielbicieli ryb - nowość - roladę łososiowo - szpinakową - rozpływa się w ustach!


OBIAD WIELKANOCNY:


To oczywiście żurek wielkanocny lub barszcz biały! Dla tych, co nie przepadają proponujemy barszcz czerwony z pasztecikami. Na drugie danie coś naprawdę wyjątkowego - kaczka lub kurczak w całości pieczone z farszem wieprzowym i z różnymi dodatkami. Poza tym w ofercie udka faszerowane, kotlety de volaille czy też strogonow. I w tym roku kilka nowości - policzki wołowe w sosie na grzańcu oraz żeberka glazurowane - pyszne! :)Zamówienia przyjmujemy do 26.03.2021r. Zapytania prosimy kierować na maila: e.dziedzic@intersolar.com.pl